Intencje

Intencje Mszy Świętej 17 do 23 czerwca 2024 rok

Poniedziałek 9:00 + Henryk Nowak, Bogusław Fornalik, zm. z rodz. Nowaków, Fornalików, Szubów Mogilnickich, Czesława, Małgorzata Rubaszewska
18:30 + Feliks Furmańczyk 2 r. + Irena Olesik 15 r
Wtorek 18:30 + Maria Przewoźna

Nowenna

18:00 + Maria, Jerzy, Grażyna, Henryk, Benigna, Tadeusz, Anna, Edward i zm. z rodz.

+ Krystyna Rogal, Szymon Staśkiewicz

+ Maria Przewoźna

+ Marian z ok. dnia Ojca, Jadwiga Dolata

+ Mieczysław Kaczmarek

+ Ueszula Nowak

+ Stanisław Kruk

+ Łucja, Jan, Janina, Jan Prętcy, Elżbieta, Henryk Dziubała

+ Jan Dziubała 3 r.  + Feliks 36 r., Róża Kowalczyk i zm. z rodz., Danuta Dreczkowska + Wiesława Bilewska 3 r.

+ Jerzy Pajora

+ Jan Kaczmarek

W int. wszystkich Ofiarodawców wspomagających dzieło renowacji naszego kościoła parafialnego.

W int. osób sprzątających nasz kościół parafialny i dbających o piękno terenu zielonego wokół kościoła i w parku.

W int. s. Danuty i s. Alicji z okazji imienin o Boże Bł. potrzebne łaski.

W int. naszych Parafian odwiedzanych przez kapłanów w I soboty miesiąca.

W int. Marii wraz z rodziną o Boże Bł. i potrzebne łaski.

W int. Ewy o szybki powrót do zdrowia i Boże Bł.

Czwartek 8:30 W int. Uczniów i Pracowników Szkoły w Chmielince
10:00 W int. Uczniów i Pracowników Szkoły we Lwówku i Posadowie
18:30 1)W int. Anny i Marka z ok. 12 rocz. ślubu (dz—bł)

2)W int. Jadwigi z ok. 80 urodzin z podz. z wszelkie łaski i z prośbą o Boże Bł. siły i zdrowie.

Piątek 12:00 W int. Pielgrzymów
18:30 + Alicja Cielebonk, Jan Gruszkiewicz
Sobota 18:00 W int. Zofii i Jacka z ok. 1 rocz. ślubu z podz. za otrzymane łaski, narodziny córki i z prośbą o Boże Bł. dla całej rodziny
Niedziela 8:00 + Joanna Semrau
9:30 + Dariusz, Józef Szułcik, Wiktoria, Franciszek, Tadeusz, Józef Marciniak, Stanisław Rataj, Leokadia, Józef Sikora i zm. z tych rodz.
11:00 + Leokadia Heliasz w dniu urodzin + Stefan, Edward w dniu ojca + Krystyna Borowiak  + Paweł Heliński 5 r.  + Julian Kubicki + Józef Bartkowiak od córki Beaty z rodz. + Jan Dziubała 3 r. + Małgorzata Szychowska  + Henryka Tokarek  + Janina Baranowska  + Bronisław Wesoły rocz. śm. + Mieczysław Kaczmarek + Jan Bąbelek, Irena, Leon Konieczni i zm z tych rodzin + Irena Nasiadek + Renata, Bronisław Karcz, Antonina, Wacław + Maria 39 r., Stanisław Liczbańscy, Helena, Józef Żyłka i z. z tych rodz.

O Boże Bł. dla Polski oraz oddalenie wszelkich nieszczęść. W int. Maksymiliana z ok. 15 ur. (dz-bł). W int. Jana i Stanisława o zdrowie i Boże Bł. W int. Wiktorii z ok 18 ur. o Boże bł i dar zdrowia dla niej i rodziców – proszą dziadkowie i rodzice

18:00 + Genowefa Czajkowska